SPA luksoze

Me 550 metra katrore SPA qendra jonë ju ofron një relaks të paharrueshëm. Është i kompletuar me një Pishinë me një gjatësi prej 16 metra , Jaccuzzi, Saune, Fitnes dhe masazh. Gjatë qëndrimit tuaj mund të shërbeheni me pije të ndryshme si kafe, minerale dhe kokteje.

PER REZERVIMIN, JU LUTEM KONTAKTONI STAFIN TONE NE EMAIL OSE TELEFON.

+383 38 600 222

reservation@hotelinternationalprishtina.com
Rezervimi
PER REZERVIMIN, JU LUTEM KONTAKTONI STAFIN TONE NE EMAIL OSE TELEFON.

+383 38 600 222

reservation@hotelinternationalprishtina.com