Hoteli
& Destinacioni

Një destinatcion në vetëvete

HIP është një kompleks me një pamje të bukur mbi Prishtinën, ku ju mund të qëndroni për një pushim të mrekullueshme. Një oazë e vërtetë që ju ofron dy restorante me ushqime franceze, italiane dhe tradicionale. With a great infrastructure of the city for organizing seminars.With INTERMECO bar and piano bar, we offer you a memorable stay. We offer an elite SPA, fitness center and Internal largest pool of city.

Me 550 metra katrore SPA qendra jonë ju ofron një relaks të paharrueshëm. Është i kompletuar me një Pishinë me një gjatësi prej 16 metra , Jaccuzzi, Saune, Fitnes dhe masazh. Gjatë qëndrimit tuaj mund të shërbeheni me pije të ndryshme si kafe, minerale dhe kokteje.

Merrni trajtimin e duhur me shërbimin e klasit botëror në Hotel International Prishtina & Spa

Ofrimi i një tarracë dhe qendre spa, Hotel International Prishtina ndodhet 5 km nga qendra e Prishtinës. Hoteli ka një vaskë të nxehtë dhe sauna, dhe të ftuarit mund të shijojnë pije në bar. Wi-Fi falas është dhënë në të gjitha zonat. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe përfshijnë një TV - flat me shumë kanale satelitore.

Disa dhoma kanë ulese te rehatshme ku ju mund të relaksoheni. Një tarracë ose ballkon ndodhet në shumicën e dhomave. Dhomat gjithashtu përfshijnë një banjo private me dush ose vaskë. Shtesa përfshijnë bathrobes, pantofla, dhe tualetin kompliment. Aeroporti i Prishtinës është 17 km nga Hotel International Prishtina & Spa. Parkingu privat është në dispozicion në hotel, pa pagesë.