Dhomat
& Suitat

Premium Suita

Kjo Suitë me sipërfaqe 99 m2 ideale për t’u relaksuar, përmban: një dhomë të gjërë relaksuese me dy divane, tavolinë, televizor shumë-kanalësh, një dhomë gjumi me dy shtretër dhe një dhomë gjumi King Size. Suita posedon një bar ditor, një banjo të madhe me xhakuzi, dush dhe dy toalete . Suita është e mobiluar në stil modern me një veshje klasike të drurit të rafinuar. Ballkonet e suites mundësojnë pamje të mrekullueshme mbi qytetin. Në sajë të materialeve me cilësi të lartë dhe ngjyra të buta të bëjnë të ndiheni menjëherë mirëpritur. Këtu ju mund të qëndroni orë të tëra së bashku, të kaloni me të dashurit tuaj apo një takim me miqtë apo partnerët e biznesit.

Detajet e dhomës
Pamja
Prishtina
Madhësia
110 m²
Shtrati
2 shtreter single & 1 shtrat large double
Kapaciteti
4 të rritur
Pamja
Prishtina
Madhësia
110 m²
Shtrati
2 shtreter single & 1 shtrat large double
Kapaciteti
4 të rritur
Plan
hip_rooms_suites_suites_duplex