Dhomat
& Suitat

Junior Suite Superior

Kjo Suitë me sipërfaqe 53 m2, me një dhomë pritjeje dhe një dhomë gjumi, vjen me një veshje klasike të drurit të rafinuar. Dhoma e pritjes është e pajisur me dy divane, një karrige, tavolinë pune, televizor shumë-kanalësh, minibar dhe kasafortë. Ndërsa, dhoma e gjumit ka një krevat shumë komod të përmasave King Size me jastëk dhe jorgan me pupla. Kjo Suitë ofron një banjo të bollshme, një ballkon me një pamje të jashtëzakonshme të qytetit, që të lë pa frymë.

Detajet e dhomës
Pamja
Prishtina
Madhësia
53m2
Shtrati
Double
Kapaciteti
2 të rritur
Pamja
Prishtina
Madhësia
53m2
Shtrati
Double
Kapaciteti
2 të rritur
Plan
hip_rooms_suites_junior_suites_superior